Regulator przepływu Neoperl PCW (nazywany również perlatorem prysznicowym) jest najtańszym i najprostszym sposobem na znaczące ograniczenie zużycia wody podczas korzystania z prysznica. Uzyskany strumień wody ma prawie idealnie stałe ciśnienie w pełnym zakresie pracy zaworów baterii.

Neoperl PCW

Ponieważ użytkownicy oczekują strumienia dobranego do ich indywidualnych potrzeb, wynikających m.in. z różnych wydajności instalacji wodnych, możemy dobrać odpowiedni regulator:
•   wypływ wody PCW-05: 5 l/min;
•   wypływ wody PCW-07: 7 l/min;
•   wypływ wody PCW-08: 8 l/min;
•   wypływ wody PCW-09: 9 l/min;
•   wypływ wody PCW-10: 10 l/min;
•   wypływ wody PCW-12: 12 l/min.

Neoperl PCW

Dzięki prostemu montażowi urządzenia – pomiędzy baterią prysznicową a wężem, nie powstaje konieczność wymiany któregokolwiek z elementów zestawu prysznicowego. Rozwiązanie to, jest znacząco tańsze niż zakup wodooszczędnej słuchawki prysznicowej.

Neoperl PCW

Ze względu na swoją kompaktową budowę i prostotę montażu, Neoperl PCW może być wykorzystywany także w deszczownicach, dodatkowo podnosząc walory tych urządzeń.
Jeśli w naszej kuchni mamy zainstalowaną wylewkę z wyjmowaną słuchawką, również w tym miejscu doskonale sprawdzi się reduktor PCW. Wystarczy zamontować regulator pomiędzy przewodem doprowadzającym wodę do słuchawki, a samą słuchawką.

Dodatkowym atutem regulatora PCW jest to, że pełni on jednocześnie funkcję uszczelki.

Zalety regulatora Neoperl PCW nie kończą się na skutecznym redukowaniu rachunków za wodę. Reduktor w przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych jest montowany wewnątrz końcówki węża prysznicowego, dzięki czemu nie jest widoczny z zewnątrz.