Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Sprawdź politykę prywatności.

O sklepie

 

              Życie w świecie pełnym wygód i pokus jest łatwe, przyjemne... i niestety kosztowne. Przyznajemy, że spokój naszego ducha burzyła świadomość tego, iż każda chwila gorącego prysznica, każda lampka efektownie rozświetlająca pokój, powodują niemiłe uczucie goryczy po wizycie inkasenta.

Czy naprawdę nie można korzystać z wygód teraźniejszości, nie martwiąc się o cenę (również tę globalną) tych chwil zapomnienia? Zdrowy rozsądek podpowiada, że nie… Jednak są sposoby na to, żeby rachunki za energię i media nie spędzały nam snu z powiek. Część z nich już poznaliśmy i stale odkrywamy nowe. Chcąc podzielić się z Państwem efektami naszych poszukiwań, stworzyliśmy sklep dlakieszeni.pl, który nie tylko pozwoli Państwu zachować nieco gotówki na dodatkowe przyjemności, ale i przyczyni się do ograniczenia naszego negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Prawdziwe połączenie przyjemnego z pożytecznym, które naprawdę się opłaca.
 

...Możesz żyć taniej! Zapraszamy do oszczędzania z nami.
 
Zespół dlakieszeni.pl

Newsletter

Koszty dostawy

Poczta Polska logo

Poczta Polska = 10 zł

 

Pocztex logo

UPS logo             DPD logo

Kurier = 17 zł

Opłata za pobranie +5 zł